Seria Snail Secret

Seria Snail Secret

Kosmetyki należące do serii przeznaczone są dla każdego typu skóry niezależnie od wieku. Produkty doskonale nawilżają i odżywiają skórę, zachowując jej młody i witalny wygląd.

Produkty zawdzięczają swoją niezwykle skuteczną formułę ekstraktowi ze śluzu ślimaka, która stanowi bazę produktów. Śluz bogaty jest w cenne składniki, które w większości kosmetyków występują jako syntetyczne substancje, często wytwarzane w laboratoriach.

Alantoina- intensywnie nawilża, koi i rozjaśnia skórę. Ma także działanie antyoksydacyjne, zapobiega podrażnieniom.

Kwas glikolowi- działa pillingująco, rozjaśnia przebarwienia, wygładza teksturę twarzy, reguluje proces wydzielania sebum oraz zwęża ujście gruczołów łojowych.

Kolagen i Elastyna- odpowiadają za elastyczność skóry, regenerują skórę nie dopuszczając do powstania blizn, korygują zmarszczki

Naturalne Antybiotyki- walczą ze szkodliwymi substancjami (bakterie i grzyby), usuwają stany zapalne. Nie dopuszczają do rozwoju trądziku.

Witaminy A,C i E- odżywiają, są potrzebne do szybkiej regeneracji.

Kremy oparte na ekstrakcie ze śluzu ślimaka przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. .Śluz ze ślimaka jako produkt naturalny jest również bardzo dobrze tolerowany przez alergików.